Kmetija Grobelnik

Kmetovanje na kmetiji Grobelnik sega nazaj že 5 generacij. Znani so po prireji mesa, njegovi predelavi in prodaji svežega in zorjenega mesa ter suhih domačih salam in suhomesnatih izdelkov na kmetiji. Skladno z vizijo so se leta 2019 podali v gradnjo novega predelovalnega objekta in trgovinice, s katerima so sklenili krogotok številnih dejavnosti na naši kmetiji.

Pravijo, da se kvaliteta izdelkov ne skriva le v družinskih recepturah, ampak se začne že s sejanjem kvalitetnih žit in pripravo kakovostne krme, s katerimi hranijo živali. Z namenom dobrega počutja za živali so preuredili svinjake, ki omogočajo 24-urni izhod na pašnik, katerega del se nahaja tudi v gozdu. Na ta način živalim omogočijo prosto gibanje na svežem zraku, kar prispeva k boljši kvaliteti mesa in suhomesnatih izdelkov.

Domače salame, druge suhomesnate izdelke, sveže in zorjeno meso  ter druge dobrote vam z veseljem ponudijo v trgovinici, v katero vas vedno prav prijazno povabijo.

You may also like...

Skip to content